8
7
6
2
3
Previous Next

 

Firma DOM ROL Jarosław Szczublewski działa na rynku rolnym od 2004 roku, w zakresie sprzedaży używanych maszyn i urządzeń rolniczych.

Dynamiczny rozwój firmy spowodował, iż w 2011 roku otwarty został drugi punkt sprzedaży,  co uplasowało DOM ROL w czołówce dealerów używanego sprzętu rolniczego na terenie wielkopolski.

 

Obecnie firma oferuje szeroki wybór ciągników rolniczych, znanych i cenionych marek na świecie, takich jak: Fendt, John Deere, New Holland, Case, Deutz Fahr, Renault, Mc Cormick, Valtra. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu współczesnego rynku, poszerzyła swoją ofertę o sprzedaż: kombajnów, ładowarek teleskopowych, opryskiwaczy, rozrzutników a także drobnego sprzętu rolniczego jak: prasy, siewniki, przetrząsarki, pługi i inne.

 

Firma dysponuje łącznie 4 halami serwisowymi, na których dokonywane są przeglądy techniczne i naprawy maszyn a na życzenie Klienta wyprawki lakiernicze i tapicerskie.

 

Oprócz sprzętu wykonujemy również usługi rolnicze i budowlane, takie jak:

  • koszenie kukurydzy,
  • wykopy ziemne koparko ? ładowarką,
  • rozbiórki i wyburzenia starych budynków,
  • załadunek materiałów sypkich,
  • transport.

 

Staramy się by nasz sprzęt w pełni spełniał oczekiwania naszych Klientów, dlatego każda  maszyna jest sprawdzana pod względem technicznym. Nieustannie poszerzamy ofertę o coraz to nowsze modele. Sprowadzamy również maszyny pod zamówienie Klienta, biorąc pod uwagę jego potrzeby i preferencje.

 

Priorytetem w naszej działalności jest ciągły rozwój, dlatego dążymy do zwiększania udziału w rynku. Od samego początku działalności staramy się również dopasować ofertę naszej firmy do potrzeb Klientów. W konsekwencji postanowiliśmy poszerzyć sprzedaż o części do maszyn i urządzeń rolniczych, zarówno nowych jak i używanych.

Zapraszamy do sklepu z częściami do maszyn i urządzeń rolniczych.
Ludwikowo 1a, 62-105 Łekno

 

 

OSTRZEŻENIE